Metin2,moja psychoanalýzy 2

Autor: Kati Rusková | 20.9.2013 o 14:57 | (upravené 20.9.2013 o 16:10) Karma článku: 1,03 | Prečítané:  261x

Cechy,guildy v mmorpg hrách , sú zoskupenia hráčov pod jedným vodcom. Ak je ten vodca rozhodný, vie  čo chce, tak sa cechu vedie dobre. Ak ale je nerozhodný, tak je to len meno nad hlavou členov cechu, ale ič viac . Tieto cechy usporiadajú  rôzne cechové akcie, spoločné farmovanie. V metin 2 to je získavanie bojového koňa, zničenie bossov na rôznych mapách, cechové vojny.....

Dlho som nevedela nájsť poriadny cech, teda taký, kde sa aj niečo deje a nejde len o nápis nad hlavou mojej postavy. Zoskupenie, kde môžem byť užitočná a aj ja sa dočkám pomoci .Zatiaľ som putovala väčšiou sama a sledovala tento virtuály svet.

A svet metinu sa ukázal ako zrkadlo sveta na Zemi.Objavila som , že sú tu priateľstvá, láska , ale aj nenávisť a zrada. Nie na telesnej ,ale na duševnej úrovni/hoci občas emocie prerástli aj do fyzickej polohy/ A veru objavili sa tu aj lúpežné prepadnutia ,ako aj vylúpenia skladu. Ako v skutočnom živote , aj tu sa objavili hráči, ktorí  chceli zbohatnúť na úkor iných . A čo bolo ešte horšie, objavilo sa aj vydieranie.  Takže je to naozaj len hra?

Po dlhom putovaní som objavila cech ,vhodný pre mňa. Najprv som váhala, predsa som len bola malý lvl a cech stál na popredných miestach TOP10 toho serveru. Ale nakoniec som sa osmelila a  prijali ma do cechu. Boli to prekrásne 2 roky hrania. Síce som zažila okrem  nových  priateľstvá,  aj zradu, aj posmech,ale aj pomoc od iných a potrebovali aj moju pomoc. Dokonca som sa aj "metin vydala ", aj keď asi po roku a pol som sa "metin rozviedla "

A práve tu som zistila, že som typ dračej šamanky. Šamanky, ktorá zlepšuje ochranu svojich spoluhráčov, ale dokáže aj bojovať ak treba :) Hneď sa hra stala zaujímavejšou.So záujmom som sledovala cechových šamanov , učila sa od nich,zdokonaľovala sa. Nakoniec som začala byť platná aj v cechových vojnách.

Po čase som ale zistila,že už mi hra nemá čo dať,aj cech sa začal rozpadať.Nové povinosti,školy,pracovné príležitosti.Nakoniec som odišla, ale zostali mi priatelia. Síce virtuálny, ale priatelia.

Po čase som ešte skúšala iné servery, najmä privátne,ale to boli len také posledné záchvevy. Teraz hrám skôr hry cez prehliadač ,ale a tu mám kamarátov a známych s ktorými je dobre sa porozprávať.A píšem na forum .....

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?