Vykladanie kariet v praxi

Autor: Kati Rusková | 18.11.2015 o 0:00 | (upravené 18.11.2015 o 11:56) Karma článku: 1,98 | Prečítané:  166x

V dnešných dňoch viacerí sa snažia nájsť spôsob obživy. Práce je stále málo,a tie ktoré sa aj objavujú, potrebujú špeciálne vedomosti, jazykové znalosti a často sa musí brať ohľad aj na vek a prax. Nemôže ich robiť každý .

Aj keď tí čo sa venujú hermetike/ezoterike/ vedia , že na vykladanie kariet nestačí mať len vedomosti,je potrebný aj cit pre ne, tí ostatní tomu neveria. Ale na druhej strane ľudia chcú vedieť čo ich čaká a neminie ,väčšina je presvedčená, že Osud je dopredu stanovená budúcnosťa sú ochotní za priaznivú budúcnosť zaplatiť. A preto si mnohí vyvolili vykladanie kariet ako hlavný biznis. 

Lenže vykladanie kariet nie je len o vyložení obrazca a vysvetlenie čo ten . ktorý obrázok znamená. Karty to sú vlastne nástrojom, ktorým sa mnohí pripájajú ku  Kronike sveta, niektorí ju volajú aj Kronika Akásha .Niektorí z nás cítia karty, niektorí vidia záblesky obrazov. Alebo ak majú talent  na jasnovidnosť , aj viac obrazov  z budúcnosti. Lenže toto je len predpokladaná budúcnosť, ako šťastie, úspech,ale aj nešťastie , nehoda sú len predpokladané možnosti, ak budeme konať, myslieť ako doteraz . 

Úskalí pri vykladaní je niekoľko. V prvom rade je to klient, ktorý chce vedieť presné informácie ,kedy, kde, s kým a koľko. Ťažko vysvetlíte laikovi ,že to sa nedá, že to čo hovoríte je len možnosť, nie do kameňa vrytá skutočnosť. Hermetik, ktorý vie, že má veľkú zodpovednosť, keď vykladá karty, sa bude snažiť práve túto možnosť vysvetliť.Ten kto si na tom založil hlavný biznis, použije vlastnú interpretáciu na základe svojich zážitkov a skutočností,alebo si začne vymýšľať.

Je tu ale aj iná nepríjemnosť. Karty neodpovedajú . Áno dajú sa vyložiť obrazce, ale kartárka necíti spojenie s kartami , necíti, žeby jej odpovedali . Je to nepríjemné povedať klientovi, že nie , dnes to nepôjde,príďte inokedy. Ešte nepríjemnejšie je , ak sa to stane opakovane. Mne sa stalo aj jedno aj druhé. S priateľmi nebol problém, pochopili . Ale jedna osoba bola cudzia, prišla za mnou na doporučenie,hm a urazila sa,myslela si ,že nechcem . 

Byť vykladačom kariet, ktorý chce pomôcť iným, nie je ľahké. Je ťažké vysvetliť ,že karty poukazujú skôr na energie ,ako na udalosti.Nie je možné určiť kedy človek zomrie, ani kedy a kde stretne lásku .

Život je celá hromada možností,ale vybrať si musí každý sám.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Slobodné a rozvedené matky sú moderné vdovy, tvrdia Kotlebovci

Kotlebovci cielia na zraniteľné skupiny s najväčšími finančnými problémami.

PLUS

Európa sa hýbe smerom, akým chce Merkelová

Angela Merkelová bola v posledných rokoch tvárou Európskej únie. Bez domáce podpory to bude mať oveľa ťažšie.


Už ste čítali?